Często Zadawane Pytania

Z czego są zrobione zegary JOACHIM ?
Zegary Joachim wykonane są z drewna ciętego laserem, a dokładnie ze sklejki brzozowej o grubości, około 5-6mm.

Czy zegary  JOACHIM są dostępne w innych rozmiarach?
Uważamy, że większe zegary ścienne lepiej prezentują sie na ścianie. Z tego powodu oraz ze względu na lepsze zagospodarowanie naszego magazynu, ograniczyliśmy nasze rozmiary do średnicy o długości  50 cm i 60 cm.

Gdzie  są wykonywane zegary JOACHIM?
Zegary JOACHIM są projektowane i produkowane w Krakowie.

Jak są produkowane zegary JOACHIM?
Zegary są najpierw projektowane na komputerze, następnie dokonuje się starannej selekcji najwyższej jakości drewna, po czym następuje cięcie laserem, obróbka ręczna oraz lakierowane w celu wydobycia naturalnego piękna drewna, a także ochrony przed brudem i przebarwieniami.

Do których krajów prowadzimy wysyłkę?
Obecnie wysyłamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Jeśli w Twój kraj jest poza Unią Europejską, proszę skontaktuj się z nami w celu ustalenia ceny wysyłki.

Ile kosztuje wysyłka?
Kraje UE – FREE (czas realizacji od 3 do 7 dni)
Pozostałe kraje- międzynarodowa wysyłka – 20 € (dostawa od 5 do 15 dni)

Jak długo trzeba czekać, aby otrzymać zamówienie?
Czas dostawy w ramach Unii Europejskiej zajmuje od 3 do 7 dni. Natomiast dla zamówień spoza Europy wynosi od 5 do 15 dni.

Czy wymagany jest podpis przy odbiorze przesyłki?
Wszystkie przesyłki wysyłane są za potwierdzeniem odbioru.

Czy zegary JOACHIM mają gwarancję?
Wszystkie nasze zegary posiadają 12-miesięczną gwarancję na mechanizm i wskazówki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zegar JOACHIM został uszkodzony w momencie dostawy, prosimy o kontakt w celu wymiany.

Czy zegary JOACHIM wydają dzwięk?
Używamy wysokiej jakości mechanizmu kwarcowego Seiko o wysokim momencie obrotowym. Wybraliśmy je z powodu ich dokładności i pracy w absolutnej ciszy.

Co jeśli mechanizm przestanie działać?
Wszystkie zegary JOACHIM wyposażone są w 12-miesięczną gwarancję na mechanizm i wskazówki. Jeśli z jakiegoś powodu mechanizm w Twoim zegarze przestanie działać, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wysłać Ci nowy.

Co mam zrobić, jeśli mój JOACHIM nie działa?
Wszystkie nasze zegary posiadają 12-miesięczną gwarancję na mechanizm i wskazówki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zegar JOACHIM został uszkodzony w momencie dostawy, prosimy o kontakt w celu wymiany.

Czy mogę zostać dystrybutorem?
Tak, JOACHIM jest otwarty na współpracę ze sklepami detalicznymi i osobami zainteresowanymi dystrybucją naszych produktów. Opowiedz nam o swojej działalności tutaj.

© 2017 JOACHIM: Plant the Planet™|Prywatność|Free3